Firma Foto Medium została utworzona 21 lutego 1994 roku. Właścicielem firmy jest Aleksander Kramarz, fotograf pasjonat i zapalony podróżnik, specjalista fotografii turystycznej. Zdobywając ogromne doświadczenie firma ugruntowała swoją pozycje na rynku fotograficznym i turystycznym.
Działalność firmy opiera się o fotografię i turystykę oraz nową gałąź firmy, budowa stron internetowych i wykonywanie prac graficznych, rozwijana od 2009 roku.

Fotografia
Wykonujemy zdjęcia turystyczne i zdjęcia hoteli, fotografia reklamowa, reportaże, zdjęcia ślubne, studyjne, okolicznościowe oraz specjalne sesje fotograficzne.
Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym marki Canon, Panasonic, Samsung a dzięki naszym sponsorom Sigma, Marumi, Vangurad możemy testować najnowsze obiektywy, filtry, statywy i inne akcesoria fotograficzne które sprawiają że jakość oferowanych usług jest najwyższa.
Zdjęcia wykonujemy ze szczególną starannością i profesjonalizmem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i nieszablonowo.

Jesteśmy także partnerem sieci CeWe.pl , dzięki czemu możemy świadczyć foto usługi najwyższej jakości.

Projektowanie www
Budujemy strony internetowe i portale turystyczne o dostosowanej funkcjonalności. Opieramy się o darmowy system CMS Joomla, który daje niemal nieograniczone możliwości rozbudowy strony i swobodę wprowadzania nowych rozwiązań dzięki przygotowanym do tego komponentom i modułom.
Indywidualne podejście do każdego klienta i intuicyjna obsługa systemu CMS, daje gwarantowana satysfakcję zakupionej usługi.

Prace graficzne
Projektujemy katalogi reklamowe i turystyczne, tworzymy logotypy, banery reklamowe i animacje.
Posiadamy bazę własnych zdjęć o tematyce turystycznej.

Szeroka oferta, elastyczność i ciągły rozwój naszej firmy sprawiają, że współpracują z nami klienci z całego kraju począwszy od wielkich korporacji po małe działalności gospodarcze. Nasza oferta trafia do różnych specjalności i branży, jest to głównie turystyka ponieważ w tym sektorze mamy ogromne doświadczenie i możemy bardzo wiele zaoferować. Każda gałąź naszej działalności jest ze sobą ściśle powiązana dzięki czemu możemy pomóc prawie wszystkim.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z wieloma firmami i klientami wspierając się nawzajem w rozwoju i promocji.

Czytaj więcej...

Biuro Turystyczne MEDIUM i Mixtravel.pl - portal turystyczny. www.mixtravel.pl

Biuro Turystyczne Medium działa na turystycznym rynku od 1994 roku. Przez ten okres zaskarbiliśmy sobie sympatie klientów z całej Polski, dlatego wychodząc naprzeciw marzeniom wszystkich pasjonatów podróży powstał portal turystyczny Mixtravel.pl Na portalu znajdują się oferty najważniejszych polskich touroperatorów posiadających

Czytaj więcej...